Projekty mobility osob / Mládež

Mládež

Aktivita pokračuje v podpoře neformálního vzdělávání prostřednictvím projektů mezinárodních výměn mládeže, dobrovolnických činností a profesionálního rozvoje pracovníků s mládeží formou seminářů, školení, studijních návštěv, vytváření partnerství či praktických stáží. Navazuje na předešlý program Mládež v akci (2007–2013).

Akreditační školení Evropské dobrovolné služby

Zapojte Vaší organizaci do projektů Evropské dobrovolné služby!
Akreditační školení pro (nové) vysílající a hostitelské organizace Evropské dobrovolné služby se hlásí o vaší pozornost a to v termínu 20.  - 24. 3. 2017.

Promo-VZOR_20-24.3..jpg

Toto školení je určeno organizacím, které zamýšlejí hostit nebo vysílat dobrovolníky v projektech Evropské dobrovolné služby, případně pro organizace, které jsou již zapojeny do EDS, ale mění koordinátora projektů.

 

Školení navazuje na tradici předchozích Akreditačních školení pro nové vysílající a hostitelské organizace EDS, je však obohaceno o spolupráci se Slovenskými partnery. Pracovním jazykem bude čeština a slovenština.

Školení je pro účastníky zdarma. Školení se bude konat v Praze, Hotel Michael, Pod Lysinami 474/1, Praha 4.

Pro přihlášení vyplňte prosím přiloženou přihlášku nejpozději do 26.2.2017. Následně vás budeme kontaktovat s podrobnými informacemi ohledně školení.

Místo konání:

Hotel Michael

Začátek akce: 20. 3. 2017 16:00

Konec akce: 24. 3. 2017 13:00

Kapacita: 25

Zpět na detail aktivity