Projekty mobility osob / Mládež

Mládež

Aktivita pokračuje v podpoře neformálního vzdělávání prostřednictvím projektů mezinárodních výměn mládeže, dobrovolnických činností a profesionálního rozvoje pracovníků s mládeží formou seminářů, školení, studijních návštěv, vytváření partnerství či praktických stáží. Navazuje na předešlý program Mládež v akci (2007–2013).

Mezinárodní seminář Ready for World (datum konání: 12.-15.9.2017)

 

 

Mezinárodní seminář a tool fair „Ready for World - Tools to guide young people in their future life“ má za cíl podívat se na to, co je budoucností mladých lidí. Jaké jsou budoucí velké trendy a jak se bude svět a naše životy měnit?

Na účastníky semináře čeká bohatý program s příspěvky odborníků a sdílením dobré praxe. Klíčovým speakerem bude finský futurista Ilkka Halava. Cílovou skupinou jsou zkušení pracovníci s mládeží a profesionálové věnující se poradenství a poskytování informací mládeži.

 

Školení se uskuteční 12.-15. září 2017 ve Finsku.

 

Více informací získáte na portálu SALTO. Všem účastníkům bude plně hrazeno ubytování a strava. Podmínky účasti na školení programu Erasmus+ mládež si můžete pročíst v Pravidlech a podmínkách.

 

Máte-li zájem, vyplňte přihlašovací formulář na portálu SALTO nejpozději do 15. července 2017.

 

S případnými dotazy o školení se můžete obracet na Michaelu Ducháčkovou (michaela.duchackova@dzs.cz).

Termín: 15. 9. 2017 10:17

Zpět na detail aktivity