Projekty mobility osob / Mládež

Mládež

Aktivita pokračuje v podpoře neformálního vzdělávání prostřednictvím projektů mezinárodních výměn mládeže, dobrovolnických činností a profesionálního rozvoje pracovníků s mládeží formou seminářů, školení, studijních návštěv, vytváření partnerství či praktických stáží. Navazuje na předešlý program Mládež v akci (2007–2013).

Mezinárodní seminář Step into Strategic Partnerships (datum konání: 9.-15.10. 2017)

 

 

Mezinárodní školení Step into Strategic Partnerships provází potenciální žadatele se zájmem o střední a velká strategická partnerství zaměřená na inovace prvními krůčky v porozumění klíčové akci 2. Během čtyřdenního kurzu bude možnost seznámit se s klíčovou akcí 2, pochopit jaké jsou požadavky na kvalitu projektů, seznámit se s konkrétními příklady, pochopit, co se míní inovací a zjistit mnoho dalších užitečných informací.

 

Školení je určeno účastníkům, kteří jsou schopni komunikovat v angličtině, přímo pracují s mládeží, jsou zkušení v řízení projektů v oblasti mládeže a chtějí se rozvíjet v oblasti strategických partnerství.

 

Školení se uskuteční 9.-15. října 2017 v Německu.

 

Více informací získáte na portálu SALTO. Všem účastníkům bude plně hrazeno ubytování a strava. Podmínky účasti na školení programu Erasmus+ mládež si můžete pročíst v Pravidlech a podmínkách.

 

 

Máte-li zájem, vyplňte přihlašovací formulář na portálu SALTO nejpozději do 30. června 2017.

 

S případnými dotazy o školení se můžete obracet na Michaelu Ducháčkovou (michaela.duchackova@dzs.cz).

Termín: 15. 10. 2017 10:31

Zpět na detail aktivity