Projekty mobility osob / Mládež

Mládež

Aktivita pokračuje v podpoře neformálního vzdělávání prostřednictvím projektů mezinárodních výměn mládeže, dobrovolnických činností a profesionálního rozvoje pracovníků s mládeží formou seminářů, školení, studijních návštěv, vytváření partnerství či praktických stáží. Navazuje na předešlý program Mládež v akci (2007–2013).

Mezinárodní školení SOHO (datum konání: 11.-15.9.2017)

 

 

 

Mezinárodní školení „SOHO - European Training Course for EVS Support People“ je zaměřeno na zvýšení kvality projektů Evropské dobrovolné služby pomocí rozvoje zásadních kompetencí mentorů. Nabízí také aktuální informace o programu Erasmus+ mládež.

Školení je určeno všem, kteří jsou přímo zapojeni do podpůrného systému pro dobrovolníky v rámci Evropské dobrovolné služby (mentoři, koordinátoři) na straně vysílající či přijímající organizace. Tyto osoby hrají zásadní roli v poskytování podmínek pro kvalitní dobrovolnou službu a vytváří pro dobrovolníky příležitosti zapojit se do procesu učení.

 

Školení se uskuteční 11.-15. září 2017 v Maďarsku.

 

Více informací získáte na portálu SALTO. Všem účastníkům bude plně hrazeno ubytování a strava. Podmínky účasti na školení programu Erasmus+ mládež si můžete pročíst v Pravidlech a podmínkách.

 

Máte-li zájem, vyplňte přihlašovací formulář na portálu SALTO nejpozději do 18. června 2017.

 

S případnými dotazy o školení se můžete obracet na Michaelu Ducháčkovou (michaela.duchackova@dzs.cz).

Termín: 15. 9. 2017 14:30

Zpět na detail aktivity