Projekty mobility osob / Mládež

Mládež

Aktivita pokračuje v podpoře neformálního vzdělávání prostřednictvím projektů mezinárodních výměn mládeže, dobrovolnických činností a profesionálního rozvoje pracovníků s mládeží formou seminářů, školení, studijních návštěv, vytváření partnerství či praktických stáží. Navazuje na předešlý program Mládež v akci (2007–2013).

Mezinárodní školení „The plus of Erasmus plus“ (datum konání 17.-23.4. 2017)

 

 

Mezinárodní školení „The plus of Erasmus plus: ideas matching and project management in the youth field“ nabízí kompletní přehled možností nabízených každou z klíčových akcí programu Erasmus+ mládež. Účastníci získají znalosti, dovednosti a motivaci potřebné pro vytvoření kvalitního projektu. Kromě bližšího seznámení se s programem Erasmus+ mládež a radami a tipy pro všechny fáze projektového cyklu bude velká pozornost věnována také neformálnímu vzdělávání.

 

Školení „The plus of Erasmus plus“ je zaměřeno hlavně na ty, kteří zatím stále nedokáží propojit určité nápady s možnostmi, které program nabízí. Cílovou skupinou jsou jak úplní nováčci v programu, tak projektoví koordinátoři, kteří chtějí zlepšit kvalitu svých projektů v oblasti mládeže.

 

Školení se uskuteční ve Španělsku 17. - 23. dubna 2017.

 

Více informací získáte na portálu SALTO.   Všem účastníkům bude plně hrazeno ubytování a strava. Podmínky účasti na školení programu Erasmus+ mládež si můžete pročíst v Pravidlech a podmínkách.

 

Máte-li zájem, vyplňte přihlašovací formulář na portálu SALTO  nejpozději do 26. února 2017.

 

S případnými dotazy o školení se můžete obracet na Michaelu Ducháčkovou (michaela.duchackova@dzs.cz).

 

 

Termín: 23. 4. 2017 13:37

Zpět na detail aktivity