Projekty mobility osob / Mládež

Mládež

Aktivita pokračuje v podpoře neformálního vzdělávání prostřednictvím projektů mezinárodních výměn mládeže, dobrovolnických činností a profesionálního rozvoje pracovníků s mládeží formou seminářů, školení, studijních návštěv, vytváření partnerství či praktických stáží. Navazuje na předešlý program Mládež v akci (2007–2013).

Mezinárodní školení ToF – Training of facilitators of Erasmus+ Youth (datum konání 15-23.5.2017)

 

Mezinárodní školení ToF – Training of facilitators of Erasmus+ Youth je určeno pro všechny, kdo chtějí získat zkušenosti v práci s mládeží v rámci neformálního vzdělávání a v oblasti facilitace aktivit.

 

Druhý ročník mezinárodního školení ToF je skvělou možností, jak získat vhled do technik, metod a praktik ve facilitaci v rámci programu Erasmus+ mládež. Hlavním cílem školení je pozvednout kvalitu facilitace a poskytnout účastníkům základní kompetence při facilitaci skupinových aktivit.

 

Školení se uskuteční 15.-23. května 2017 ve Španělsku.

 

Více informací získáte na portálu SALTO. Všem účastníkům bude plně hrazeno ubytování a strava. Podmínky účasti na školení programu Erasmus+ mládež si můžete pročíst v Pravidlech a podmínkách.

 

Máte-li zájem, vyplňte přihlašovací formulář na portálu SALTO nejpozději do 26. března 2017.

 

S případnými dotazy o školení se můžete obracet na Michaelu Ducháčkovou (michaela.duchackova@dzs.cz).

Termín: 23. 5. 2017 11:17

Zpět na detail aktivity