Projekty mobility osob / Vzdělávání dospělých

Vzdělávání dospělých

Projekty mobility v oblasti vzdělávání dospělých podporují mezinárodní mobility pracovníků organizací, které působí v této vzdělávací oblasti. Cílem je podpořit profesní rozvoj osob pracujících v oblasti vzdělávání absolvováním výukového pobytu, účastí na vzdělávacím kurzu, stínováním nebo stáží v zahraniční partnerské organizaci.

Informační seminář k předkládání žádostí (Výzva 2018)

Dům zahraniční spolupráce pořádá v rámci programu Erasmus+ vzdělávání dospělých informační seminář pro předkladatele žádostí ve Výzvě 2018

Na semináři Vám představíme možnosti, jak se zapojit do programu Erasmus+ v sektoru vzdělávání dospělých, vysvětlíme Vám finanční pravidla projektů, postup pro předkládání projektových žádostí, formální i kvalitativní kritéria hodnocení a v neposlední řadě se dozvíte novinky vztahující se k elektronické platformě EPALE, která je určena pro vzdělavatele a další zainteresované osoby z oblasti vzdělávání dospělých. O cenné zkušenosti se s vámi rovněž podělí zástupci organizace, kteří v rámci programu Erasmus+ již projekt úspěšně zrealizovali.  

Na předběžný program semináře se můžete podívat ZDE.

Na seminář se, prosíme, zaregistrujte prostřednictvím registračního formuláře ZDE.

 

Místo konání:

Dům zahraniční spolupráce

Zasedací místnost Vltavín (2. patro)

Na Poříčí 1035/4

110 00 Praha 1

Začátek akce: 16. 1. 2018 12:30

Konec akce: 16. 1. 2018 17:30

Kapacita: 30

Zpět na detail aktivity