Projekty spolupráce / Vzdělávání dospělých

Vzdělávání dospělých

Klíčová akce 2 (KA2) pro oblast vzdělávání dospělých je určena všem organizacím aktivním v dané vzdělávací oblasti, a to jakoukoliv formou a intenzitou (např. neziskové organizace, jazykové školy, poradenská centra, kulturní centra, knihovny, muzea a další). Záměrem projektů spolupráce  je vytváření, testování a zavádění inovativních metod ve vzdělávání dospělých a šíření příkladů dobré praxe.

Informační seminář k předkládání žádostí (Výzva 2018)

Dům zahraniční spolupráce pořádá v rámci programu Erasmus+ vzdělávání dospělých informační seminář pro předkladatele žádostí ve Výzvě 2018

Na semináři Vám představíme možnosti, jak se zapojit do programu Erasmus+ v sektoru vzdělávání dospělých, vysvětlíme Vám finanční pravidla projektů, postup pro předkládání projektových žádostí, formální i kvalitativní kritéria hodnocení a v neposlední řadě se dozvíte novinky vztahující se k elektronické platformě EPALE, která je určena pro vzdělavatele a další zainteresované osoby z oblasti vzdělávání dospělých. O cenné zkušenosti se s vámi rovněž podělí zástupci organizace, kteří v rámci programu Erasmus+ již projekt úspěšně zrealizovali.  

Tento seminář je určený především pro prvožadatele, neboť pravidla programu Erasmus+ se od loňského roku příliš nezměnila. 

Na předběžný program semináře se můžete podívat ZDE.

 

Na seminář se, prosíme, registrujte prostřednictvím registračního formuláře níže. 

Místo konání:

Dům zahraniční spolupráce

Zasedací místnost Vltavín (2. patro)

Na Poříčí 1035/4

Praha 1

Začátek akce: 11. 12. 2017 09:30

Konec akce: 11. 12. 2017 14:30

Kapacita: 30

Ke stažení

Program semináře nový.pdf PDF 20.11.2017 166769 B

Zpět na detail aktivity