Sítě a centralizované aktivity / Eurodesk

Eurodesk

Eurodesk je evropská informační síť pro mládež, umožňuje mladým lidem a pracovníkům s mládeží snadný a rychlý přístup k evropským informacím týkající se studia, práce v zahraničí, cestování nebo dobrovolnictví.

Publikace ke stažení

Datum Název Typ Popis
9. 2. 2016 Dobrovolnictví pdf Nové vydání publikace o možnostech dobrovolnictví u nás i v zahraničí vydané ve spolupráci s NICM a Europassem.
9. 2. 2016 Studium v zahraničí pdf Nové vydání publikace o možnostech studia v zahraničí vydané ve spolupráci s NICM a Europassem.
9. 2. 2016 Práce v zahraničí pdf Nové vydání publikace o možnostech pracovního uplatnění v zahraničí vydané ve spolupráci s NICM a Europassem.
9. 2. 2016 Jak se zapojit do neformálního vzdělávání s grantovou podporou programu Erasmus+ mládež pdf Publikace pro ty, kteří by rádi podali projekt v oblasti mládeže a získali grant z programu Erasmus+.
9. 2. 2016 Co ti brání v podnikání? pdf Publikace vydaná ve spolupráci s NICM pro všechny, kteří by rádi začali samostatně podnikat.
9. 2. 2016 Průvodce interkulturní komunikací pdf Překlad publikace vytvořené organizací SALTO – praktická příručka pro práci s mládeží v kontextu interkulturní komunikace.  
9. 2. 2016 Experience Europe pdf Zkušenosti mladých lidí z různými typy zahraničních mobilit.