Projekty mobility osob / Mládež

Mládež

Aktivita pokračuje v podpoře neformálního vzdělávání prostřednictvím projektů mezinárodních výměn mládeže a profesionálního rozvoje pracovníků s mládeží formou seminářů, školení, studijních návštěv, vytváření partnerství či praktických stáží. Navazuje na předešlý program Mládež v akci (2007–2013).

Informační webinář pro podpořené žadatele Erasmus + mládež KA 3

Dne 15. ledna 2021 se uskuteční informační webinář pro podpořené žadatele v programu Erasmus+ KA3 - dialog mládeže. Tento webinář se týká zejména projektů schválených ve 3. kole výzvy 2020. Mohou se však účastnit i řešitelé projektů schválených v kolech předcházejících. 

 

Program (10:00 12:00 hod): 

  • Vzájemné představení​​ 

  • Projektový cyklus​​ 

  • Změny v projektu 

  • Finanční vedení projektů​ 

  • Mobility Tool 

Webinář proběhne prostřednictvím platformy Microsoft Teams. 

Pro bližší informace o webináři kontaktujte Martinu Horváthovou na mail: martina.horvathova@dzs.cz. 

 

Máte-li zájem se semináře zúčastnit, přihlaste se prosím pomocí formuláře níže, na základě přihlášky Vám bude zaslán odkaz na online schůzku. 

Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS. 

Místo konání:

Microsoft Teams

Začátek akce: 15. 1. 2021 10:00

Konec akce: 15. 1. 2021 12:00

Kapacita: 4

Zpět na detail aktivity