Projekty mobility osob / Mládež

Mládež

Aktivita pokračuje v podpoře neformálního vzdělávání prostřednictvím projektů mezinárodních výměn mládeže a profesionálního rozvoje pracovníků s mládeží formou seminářů, školení, studijních návštěv, vytváření partnerství či praktických stáží. Navazuje na předešlý program Mládež v akci (2007–2013).

Mezinárodní školení BiTriMulti (BTM) (datum konání 17.–21. 9. 2019) | Norsko

Mezinárodní školení "BiTriMulti (BTM) - Multilateral Training Course for newcomers in youth exchanges" je určeno zájemcům, kteří jsou aktivní na poli práce s mládeží, zároveň ovšem nemají žádnou (či mají malou) zkušenost s programem Erasmus+ mládež.

 

Účastníkům z řad dobrovolníků a pracovníků s mládeží, popř. mládežnických lídrů nabízí možnost seznámit se s programem Erasmus+ mládež a zejména projekty výměn mládeže, které nabízejí skvělou příležitost nastartovat mezinárodní spolupráci a vyzkoušet si ji v praxi. Účastníci získají všechny nezbytné dovednosti a kompetence k tomu, aby mohli v budoucnu sami takový projekt mládežnické výměny zorganizovat. Proniknou hlouběji do tajů neformálního vzdělávání a strategie uznávání výsledků neformálního učení prostřednictvím certifikátu Youthpass. Zároveň také dostanou příležitost poznat potenciální partnery pro svůj projekt z řad ostatních účastníků školení.

 

Školení se uskuteční 17. – 21. září 2019 v Norsku.

 

Více informací získáte na portálu SALTO. Všem účastníkům bude plně hrazeno ubytování a strava. Podmínky účasti na školení programu Erasmus+ mládež si můžete pročíst v Pravidlech a podmínkách.

 

Máte-li zájem, vyplňte přihlašovací formulář na portálu SALTO nejpozději do 8. července 2019.

 

S případnými dotazy o školení se můžete obracet na Martinu Čáslavskou (martina.caslavska@dzs.cz).

Termín: 21. 9. 2019 16:46

Zpět na detail aktivity