Projekty mobility osob / Mládež

Mládež

Aktivita pokračuje v podpoře neformálního vzdělávání prostřednictvím projektů mezinárodních výměn mládeže, dobrovolnických činností a profesionálního rozvoje pracovníků s mládeží formou seminářů, školení, studijních návštěv, vytváření partnerství či praktických stáží. Navazuje na předešlý program Mládež v akci (2007–2013).

Mezinárodní školení BiTriMulti (BTM) (datum konání 20.-24.2.2018)

 

 

Mezinárodní školení BiTriMulti (BTM) - Multilateral Training Course for newcomers in youth exchanges je určeno zájemcům, kteří jsou aktivní na poli práce s mládeží, zároveň ovšem nemají žádnou (či mají malou) zkušenost s programem Erasmus+ mládež.

 

Účastníkům z řad dobrovolníků a pracovníků s mládeží, popř. mládežnických lídrů nabízí možnost seznámit se s programem Erasmus+ mládež a zejména projekty výměn mládeže, které nabízejí skvělou příležitost nastartovat mezinárodní spolupráci a vyzkoušet si ji v praxi. Účastníci získají všechny nezbytné dovednosti a kompetence k tomu, aby mohli v budoucnu sami takový projekt mládežnické výměny zorganizovat. Proniknou hlouběji do tajů neformálního vzdělávání a strategie uznávání výsledků neformálního učení prostřednictvím certifikátu Youthpass. Zároveň také dostanou příležitost poznat potenciální partnery pro svůj projekt z řad ostatních účastníků školení.

 

Školení se uskuteční 20.-24. února 2018 v Irsku.

 

Více informací získáte na portálu SALTO. Všem účastníkům bude plně hrazeno ubytování a strava. Podmínky účasti na školení programu Erasmus+ mládež si můžete pročíst v Pravidlech a podmínkách.

 

Máte-li zájem, vyplňte přihlašovací formulář na portálu SALTO nejpozději do 1. prosince 2017.

 

S případnými dotazy o školení se můžete obracet na Michaelu Ducháčkovou (michaela.duchackova@dzs.cz).

Termín: 24. 2. 2018 13:07

Zpět na detail aktivity