Projekty mobility osob / Mládež

Mládež

Aktivita pokračuje v podpoře neformálního vzdělávání prostřednictvím projektů mezinárodních výměn mládeže a profesionálního rozvoje pracovníků s mládeží formou seminářů, školení, studijních návštěv, vytváření partnerství či praktických stáží. Navazuje na předešlý program Mládež v akci (2007–2013).

Mezinárodní školení Step into Strategic Partnerships (datum konání 7.-13.10.2019) | Velká Británie

Mezinárodní školení Step into Strategic Partnerships“ provází potenciální žadatele se zájmem o střední a velká strategická partnerství zaměřená na inovace prvními krůčky v porozumění klíčové akci 2. Během tohoto kurzu bude možnost seznámit se s klíčovou akcí 2, pochopit jaké jsou požadavky na kvalitu projektů, seznámit se s konkrétními příklady, pochopit, co se míní inovací a zjistit mnoho dalších užitečných informací.

Školení je určeno účastníkům, kteří jsou schopni komunikovat v angličtině, přímo pracují s mládeží, jsou zkušení v řízení projektů v oblasti mládeže a chtějí se rozvíjet v oblasti strategických partnerství.

 

Školení se uskuteční 7.-13. října 2019 ve Velké Británii.

 

Více informací získáte na portálu SALTO. Všem účastníkům bude plně hrazeno ubytování a strava. Podmínky účasti na školení programu Erasmus+ mládež si můžete pročíst v Pravidlech a podmínkách.

Máte-li zájem, vyplňte přihlašovací formulář na portálu SALTO nejpozději do 17. června 2019.

 

S případnými dotazy o školení se můžete obracet na Martinu Čáslavskou (martina.caslavska@dzs.cz).

Termín: 13. 10. 2019 16:53

Zpět na detail aktivity