Projekty mobility osob / Mládež

Mládež

Aktivita pokračuje v podpoře neformálního vzdělávání prostřednictvím projektů mezinárodních výměn mládeže, dobrovolnických činností a profesionálního rozvoje pracovníků s mládeží formou seminářů, školení, studijních návštěv, vytváření partnerství či praktických stáží. Navazuje na předešlý program Mládež v akci (2007–2013).

Mezinárodní školení „The plus of Erasmus plus“ (datum konání 21.–27. 5. 2018)

 

Mezinárodní školení „The plus of Erasmus plus: ideas matching and project management in the youth field (2nd edition)“ nabízí kompletní přehled možností nabízených každou z klíčových akcí programu Erasmus+ mládež. Účastníci získají znalosti, dovednosti a motivaci potřebné pro vytvoření kvalitního projektu. Velká pozornost bude věnována také neformálnímu vzdělávání.

 

Školení „The plus of Erasmus plus“ je zaměřeno jak na úplné nováčky a organizace bez předchozí zkušenosti s programem Erasmus+ mládež, tak na projektové koordinátory, kteří chtějí zlepšit kvalitu svých projektů v oblasti mládeže.

 

Školení se uskuteční 21.–27. května 2018 ve Španělsku.

 

Více informací získáte na portálu SALTO.  Všem účastníkům bude plně hrazeno ubytování a strava. Podmínky účasti na školení programu Erasmus+ mládež si můžete pročíst v Pravidlech a podmínkách.

 

Máte-li zájem, vyplňte přihlašovací formulář na portálu SALTO  nejpozději do 1. dubna 2018.

 

S případnými dotazy o školení se můžete obracet na Michaelu Ducháčkovou (michaela.duchackova@dzs.cz).

Termín: 27. 5. 2018 11:22

Zpět na detail aktivity