Projekty mobility osob / Mládež

Mládež

Aktivita pokračuje v podpoře neformálního vzdělávání prostřednictvím projektů mezinárodních výměn mládeže, dobrovolnických činností a profesionálního rozvoje pracovníků s mládeží formou seminářů, školení, studijních návštěv, vytváření partnerství či praktických stáží. Navazuje na předešlý program Mládež v akci (2007–2013).

Mezinárodní školení TICTAC (datum konání 3. – 9. 11. 2018)

Mezinárodní školení „TICTAC - Multilateral Training Course to support quality in youth worker mobility activities under Erasmus+ Youth in Action“ se zaměřuje na pracovníky s mládeží a mládežnické lídry, kteří mají zájem využít mezinárodní spolupráci ke zlepšování svých lokálních strategií rozvoje.

 

Cílem mezinárodního školení TICTAC je podpořit účastníky v tvorbě kvalitních projektů. Účastníci by si měli zlepšit své schopnosti a dovednosti v implementaci projektů v rámci programu Erasmus+ mládež. Školení je určeno pro zájemce o mobility pracovníků s mládeží (KA1) a pro zájemce o strategická partnerství (KA2).

 

Školení se uskuteční 3. – 9. listopadu 2018 v Bulharsku.

 

Více informací získáte na portálu SALTO. Všem účastníkům bude plně hrazeno ubytování a strava. Podmínky účasti na školení programu Erasmus+ mládež si můžete pročíst v Pravidlech a podmínkách.

 

Máte-li zájem, vyplňte přihlašovací formulář na portálu SALTO nejpozději do 26. srpna 2018.

 

S případnými dotazy o školení se můžete obracet na Michaelu Ducháčkovou (michaela.duchackova@dzs.cz).

Termín: 9. 11. 2018 13:46

Zpět na detail aktivity