Projekty mobility osob / Mládež

Mládež

Aktivita pokračuje v podpoře neformálního vzdělávání prostřednictvím projektů mezinárodních výměn mládeže, dobrovolnických činností a profesionálního rozvoje pracovníků s mládeží formou seminářů, školení, studijních návštěv, vytváření partnerství či praktických stáží. Navazuje na předešlý program Mládež v akci (2007–2013).

Mezinárodní školení mýma očima

Dům zahraniční spolupráce vyhlašuje soutěž pro všechny účastníky mezinárodních školících aktivit programu Erasmus+ v oblasti neformálního vzdělávání mládeže.

název.png

Sdílejte své zážitky a postřehy z mezinárodního školení,
na které jste byli vysláni národní agenturou, a vyhrajte cestovatelský balíček!

 

TCA (Transnational Cooperation Activities) je systém mezinárodních školení programu Erasmus+, který nabízí žadatelům možnost získat další vědomosti potřebné k úspěšné realizaci grantu. Zároveň jim ukazuje cestu, jak zlepšovat své grantové návrhy tak, aby měly skutečný dopad a pozitivně ovlivnili mladé lidi a jejich cestu za vzděláváním.

 

Do soutěže se může zapojit každý, kdo se zúčastnil mezinárodního školení v rámci nového programu Erasmus+ v období od května 2014 do současnosti.

 

Do 15. 10. 2015 pošlete svůj příspěvek společně s přihláškou na adresu: soutez@youth.cz. Soutěžním příspěvkem může být fotografie, video, text nebo jiná nápaditá forma

 

Ke stažení

Přihláška do soutěže.docx DOC 08.10.2015 46608 B