Projekty mobility osob / Mládež

Mládež

Aktivita pokračuje v podpoře neformálního vzdělávání prostřednictvím projektů mezinárodních výměn mládeže, dobrovolnických činností a profesionálního rozvoje pracovníků s mládeží formou seminářů, školení, studijních návštěv, vytváření partnerství či praktických stáží. Navazuje na předešlý program Mládež v akci (2007–2013).

KAMINK – Česko-slovenské setkání (nejen) absolventů Inkubátoru nápadů 12.–15. 1. | Hodonín

Setkání úspěšných i neúspěšných dalších žadatelů o grant z programů Erasmus+ mládež, na kterém zhodnotíme vývoj vašich projektů a poradíme, kam dál. Představíme si možnosti klíčoých akcí KA2, KA3 i Evropského sboru solidarity a pomůžeme vám posunout vaše projekty na novou úroveň. A to i pokud jste se svým projektem neuspěli při podávání žádosti nebo jste jej prostě zatím nestihli realizovat.

>> Pokud jste svůj projekt realizovali, budeme se věnovat jeho hodnocení a výstupům. Co projekt přinesl účastníkům a organizaci? Jak by šel udělat ještě lépe? A jak na něj nyní navázat?

 >> Pokud Váš projekt nebyl schválen, najdeme společně chyby a navedeme vás na cestu k jeho zdárnému uskutečnění.

Jazyk:

-   slovenština a čeština

Cílová skupina:

-   účastníci školení Inkubátor nápadů

Místo a datum konání:

-   sobota 12. 1. (začátek: 16:00) - úterý 15. 1. 2019 (konec: 13:00)

-   Hotel Panon Hodonín

Školitelé:

-   Silvia Štefániková, Petr Kačena

 

PŘIHLÁŠKY A DOTAZY posílejte e-mailem Martině Čáslavské (martina.caslavska@dzs.cz). 

 

Všem účastníkům bude plně hrazeno ubytování a strava. Podmínky účasti na školení programu Erasmus+ mládež si můžete pročíst v Pravidlech a podmínkách.

 

Svým přihlášením beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

Místo konání:

Hotel Panon Hodonín (Koupelní 4
695 22 Hodonín)

Začátek akce: 12. 1. 2019 16:00

Konec akce: 15. 1. 2019 13:00

Zpět na detail aktivity