Projekty mobility osob / Odborné vzdělávání

Odborné vzdělávání

Aktivita je určena žákům středních odborných škol, učilišť, vyšších odborných škol, absolventům těchto typů škol a osobám zaměstnaným v organizacích aktivních v oblasti odborného vzdělávání a přípravě či osobám zodpovědným za odborné vzdělávání a přípravu. Jedná se o zahraniční praktické stáže v podnicích, odborných školách nebo organizacích zabývajících se odborným vzděláváním a přípravou.

VET Fest - veletrh odborných dovedností

Záštitu nad hlavní akcí Evropského týdne odborných dovedností v ČR - Veletrhem odborných dovedností VET Fest, který pořádá DZS, udělilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. 

 

pozvánka_VET Fest_ZŠ.jpg 

VET_fest_program_časy.JPG

Registrace na VET Fest (pro skupiny větší než 10 osob) níže.

Prosíme o výběr preferovaného času Vaší návštěvy. Upozorňujeme, že v případě velkého počtu přihlášených ve stejném čase může být Váš čas návštěvy změněn. V takovém případě Vás budeme kontaktovat.

*Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

Děkujeme Vám za Vaši registraci!

UPOZORNĚNÍ: ČAS NÁVŠTĚVY V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH JE PRO SKUPINY JIŽ PLNĚ OBSAZEN. 

 

Místo konání:

Vnitroblock, Tusarova 791/31, Praha 7 - Holešovice

Začátek akce: 15. 10. 2019 09:00

Konec akce: 15. 10. 2019 15:00

Kapacita: 300

Zpět na detail aktivity