Projekty mobility osob / Odborné vzdělávání

Odborné vzdělávání

Aktivita je určena žákům středních odborných škol, učilišť, vyšších odborných škol, absolventům těchto typů škol a osobám zaměstnaným v organizacích aktivních v oblasti odborného vzdělávání a přípravě či osobám zodpovědným za odborné vzdělávání a přípravu. Jedná se o zahraniční praktické stáže v podnicích, odborných školách nebo organizacích zabývajících se odborným vzděláváním a přípravou.

Webinář k předkládání žádostí v rámci Výzvy 2019 – KA1 - 10.12.2018 - webinář pro zkušené žadatele

Dům zahraniční spolupráce pořádá informační WEBINÁŘ pro žadatele o grant na Projekt mobility žáků a pracovníků v odborném vzdělávání a přípravě (KA1) dne 10. 12. 2018.

Tento webinář je určen zejména zkušeným žadatelům a bude zaměřen na nový webový formulář žádosti a jeho obsah.

Přístup na webinář bude k zaslán e-mailem na základě registrace níže.   

 

Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

Místo konání:

Doporučujeme si zajistit vhodné internetové připojení a sluchátka pro poslech webináře. Kamera ani mikrofon nejsou pro poslech webináře třeba, případné dotazy je možné klást prostřednictvím chatu.  

Začátek akce: 10. 12. 2018 10:00

Konec akce: 10. 12. 2018 12:00

Kapacita: 200

Zpět na detail aktivity