Informační kampaň Výzva 2018 - Erasmus+ školní vzdělávání

Publikováno: 2. 11. 2017

Dům zahraniční spolupráce pořádá informační semináře, webináře a konzultace pro budoucí žadatele o projekty mobility osob v rámci programu Erasmus+ školní vzdělávání ve Výzvě 2018.

Cílem seminářů a webinářů je seznámit žadatele s veškerými důležitými informacemi spojenými s obsahem projektu – tedy jak by měl projekt vypadat, co by měl obsahovat, jaké aktivity a mobility je možné realizovat a na co si při plánování projektů dát pozor. Sučástí seminářů a webinářů je také školení k vyplňování žádosti o grant. 

 

V letošní výzvě již neprobíhají další prezenční semináře ani online webináře. Oprávnění žadatelé v sektoru školního vzdělávání mohou požádat o zaslání nahrávky webináře se základními informacemi a s informacemi k vyplňování projektové žádosti. V případě Vašeho zájmu o tyto nahrávky pište e-mail na adresu pavlina.toporska@dzs.cz

 

FORMULÁŘE ŽÁDOSTI: 

Žádost je možné vyplnit a podat buď na anglickém formuláři, nebo na českém formuláři (POZOR! V žádném případě žádost nepodávejte na obou formulářích zároveň!). V obou případech žádost vyplňujte v českém jazyce!

FORMULÁŘ ŽÁDOSTI V ANGLICKÉM JAZYCE ZDE. (návodný překlad ke stažení zde)

FORMULÁŘ ŽÁDOSTI V ČESKÉM JAZYCE ZDE

Po kliknutí na odkaz se zobrazí pouze jedna stránka s informací o aktuální verzi Adobe Reader. Tento soubor je potřeba nejprve uložit do počítače a teprve poté otevřít a začít vyplňovat.

 

Od 4. ledna 2018 až do termínu podání žádostí KA1 (1. 2. 2018) budou také každý čtvrtek od 15:00 do 17:00 probíhat on-line konzultace. Cílem těchto konzultací je poradit žadatelům o grant s případnými dotazy a problémy, na které narazí v průběhu přípravy žádostí. 

Na tyto konzultace není nutné se registrovat. Přihlásit se do online prostředí můžete kdykoli v průběhu daných dvou hodin. Do prostředí webináře prosím vstupujte pouze ve čtvrtek, nejdříve ve 14:45. 

Odkaz pro připojení: https://eun2.adobeconnect.com/konzultace_2018/