Informační kampaň Výzva 2019 - Erasmus+ školní vzdělávání

Publikováno: 2. 1. 2019

Dům zahraniční spolupráce pořádá informační semináře, webináře a konzultace pro budoucí žadatele o projekty mobility osob v rámci programu Erasmus+ školní vzdělávání ve Výzvě 2019.

Cílem informační kampaně je seznámit žadatele s veškerými důležitými informacemi spojenými s obsahem projektu – tedy jak by měl projekt vypadat, co by měl obsahovat, jaké aktivity a mobility je možné realizovat a na co si při plánování projektů dát pozor.

 

Pro Výzvu 2019 již nejsou v současné chvíli plánovány další semináře ani webináře.

Instituce oprávněné žádat o grant v rámci Projektů mobilit osob mohou požádat o zaslání nahrávky webinářů, které obsahují základní informace o tomto typu projektů a dále informace týkající se vyplňování projektové žádosti. V případě Vašeho zájmu o tuto nahrávku pište prosím na adresu pavlina.toporska@dzs.cz. Do e-mailu vždy uveďte také název Vaší instituce.

 

Od 9. ledna 2019 až do termínu podání žádostí KA1 (5. 2. 2019) budou každou středu od 15:00 do 17:00 probíhat on-line konzultace. Cílem těchto konzultací je poradit žadatelům o grant s případnými dotazy a problémy, na které narazí v průběhu přípravy žádostí. 

Na tyto konzultace není nutné se registrovat. Přihlásit se do online prostředí můžete kdykoli v průběhu daných dvou hodin. 

Pro přístup do on-line konzultací prosím klikněte na odkaz: https://eun2.adobeconnect.com/online_konzultace/.

 

POZOR ZMĚNA

Od Výzvy 2019 se již nepodává žádost o grant prostřednictvím tzv. interaktivního PDF, ale prostřednictvím online žádosti, tzv. eForm. 

On-line formulář žádosti zde: https://webgate.ec.europa.eu/erasmus-applications/ - sekce Opportunities - School Education a následně:

     - School Education Staff Mobility (KA101)

Po kliknutí na "Apply" se otevře formulář žádosti. Při opakovaném přihlášení je potřeba kliknout na záložku "My Application" a zde se zobrazí rozpracované žádosti. 

 

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat Mgr. Pavlínu Toporskou (pavlina.toporska@dzs.cz).