Informační kampaň Výzva 2020 - Erasmus+ školní vzdělávání

Publikováno: 14. 11. 2019

Dům zahraniční spolupráce pořádá informační semináře, webináře a konzultace pro budoucí žadatele o Projekty mobility osob v rámci programu Erasmus+ školní vzdělávání ve Výzvě 2020.

Veškeré aktuální informace k Výzvě 2020 naleznete na úvodní stránce v šedém rámečku "Výzva 2020" a dále na záložce Výzva 2020.

Cílem informační kampaně je seznámit žadatele s veškerými důležitými informacemi spojenými s obsahem projektu – tedy jak by měl projekt vypadat, co by měl obsahovat, jaké aktivity a mobility je možné realizovat a na co si při plánování projektů dát pozor.

Vzhledem k tomu, že ve Výzvě 2020 nedošlo k zásadním obsahovým změnám v porovnání s Výzvami 2018 a 2019, jsou všechny informační semináře a webináře primárně určeny pro organizace, které mají zájem se nově zapojit do programu Erasmus+ a budou zde prezentovány veškeré základní informace o Projektech mobilit osob. Novinky ve Výzvě 2020 budou vždy prezentovány také v úvodu seminářů a webinářů k vyplňování žádosti.

Nově zapojeným organizacím doporučujeme účast na obou typech školení. Účast zkušených žadatelů na informačních seminářích a webinářích ponecháváme na jejich zvážení.

Obsah seminářů a webinářů bude totožný, můžete si tedy vybrat pouze ten termín, který Vám více vyhovuje. V případě webinářů (online seminářů) obdrží všichni zaregistrovaní účastnci odkaz pro připojení den před konáním webináře.

V tuto chvíli již nejsou plánována žádná školení. V případě dotazů či problémů při podávání žádosti se můžete obracet na adresy lenka.folejtarova@dzs.cz a karolina.fullsackova@dzs.cz.

Instituce oprávněné žádat o grant v rámci Projektů mobilit osob mohou požádat o zaslání nahrávky webinářů, které obsahují základní informace o tomto typu projektů a dále informace týkající se vyplňování projektové žádosti. V případě Vašeho zájmu o tuto nahrávku pište prosím na adresu karolina.fullsackova@dzs.czDo e-mailu vždy uveďte také název Vaší instituce.

 


POZOR ZMĚNA

Od Výzvy 2019 se již nepodává žádost o grant prostřednictvím tzv. interaktivního PDF, ale prostřednictvím online žádosti, tzv. eForm.
On-line formulář žádosti zde: https://webgate.ec.europa.eu/erasmus-applications/ - sekce Opportunities - School Education a následně:
  - School Education Staff Mobility (KA101)

Po kliknutí na "Apply" se otevře formulář žádosti. Při opakovaném přihlášení je potřeba kliknout na záložku "My Application" a zde se zobrazí rozpracované žádosti. 

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat Mgr. Lenku Folejtarovou (lenka.folejtarova@dzs.cz).