Národní konference Erasmus+/eTwinning 2019

Publikováno: 30. 8. 2019

Dům zahraniční spolupráce zve zájemce na Národní konferenci Erasmus+/eTwinning, která se letos bude konat v termínu 11. – 12. října v Ostravě (Clarion Congress Hotel).

Národní konference je příležitostí setkat se s úspěšnými koordinátory projektů Erasmus+ a eTwinning na mateřských, základních a středních školách, sdílet zkušenosti a nabrat novou inspiraci. Na konferenci budou uděleny Národní ceny eTwinning 2019 a prezentovány také nejlepší ukončené projekty Erasmus+. V několika kolech workshopů budou mít účastníci možnost získat čerstvé podněty a naučit se něco nového.

Program konference bude zahájen v pátek 11. října v 9h a zakončen v sobotu 12. října ve 13h; přítomnost účastníků je nutná po celou dobu konání programu (ubytování je možné s příjezdem již ve čtvrtek 10. října).

Pro účast na akci je nutné se registrovat. Účast bude po skončení registrace potvrzena ze strany DZS. Registrovat na konferenci se můžete ZDE.

Registrací berete na vědomí, že osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS (http://www.dzs.cz/cz/o-dzs/gdpr/).