Projekty mobility osob / Vysokoškolské vzdělávání

Vysokoškolské vzdělávání

Aktivita podporuje mezinárodní mobility vysokoškolských studentů a zaměstnanců. Cílem je podpořit profesionální rozvoj osob pracujících v oblasti vzdělávání a podpořit studenty v úsilí osvojit si schopnosti, které přispějí k jejich osobnímu rozvoji a zvýší jejich zaměstnatelnost.

Informační seminář 2019 pro koordinátory Erasmus+ Vysokoškolské vzdělávání - SVŠ, VOŠ a konsorcia

Informační seminář pro schválené žadatele z výzvy 2019 - KA1 mobilita mezi programovými zeměmi, vysokoškolské vzdělávání.

Seminář je určen pro zástupce soukromých/státních vysokých škol, vyšších odborných škol, konzervatoří a konsorcií.

Seminář je jednodenní. Pro účastníky z mimopražských škol je možné na předcházející noc zajistit ubytování v prostorách Policejní akademie České republiky v Praze, Lhotecká 559/7, 143 00 Praha 4-Kamýk (hradí DZS). Požadavek na ubytování prosím označte při registraci. 

Předpokládáme účast jednoho až dvou zástupců za instituci (účast druhého zástupce je omezena kapacitou prostor a bude potvrzena až po uzavření registrace).

Seminář bude zaměřen na administrativní a finanční zajištění programu Erasmus.

Program semináře

Registrace je možná do 27. 5. 2019.

Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

Místo konání:

Policejní akademie České republiky v Praze

Začátek akce: 11. 6. 2019 09:00

Konec akce: 11. 6. 2019 17:00

Kapacita: 50

Zpět na detail aktivity