Projekty mobility osob / Vysokoškolské vzdělávání

Vysokoškolské vzdělávání

Aktivita podporuje mezinárodní mobility vysokoškolských studentů a zaměstnanců. Cílem je podpořit profesionální rozvoj osob pracujících v oblasti vzdělávání a podpořit studenty v úsilí osvojit si schopnosti, které přispějí k jejich osobnímu rozvoji a zvýší jejich zaměstnatelnost.

Seminář pro schválené žadatele KA103 ve Výzvě 2019

Seminář pro schválené žadatele z Výzvy 2019 - KA1 mobilita mezi programovými zeměmi (KA103), vysokoškolské vzdělávání.

Seminář je určen pro zástupce veřejných vysokých škol.

Seminář se uskuteční v Třemošnici v Hotelu Kraskov https://www.hotelkraskov.cz/. Předpokládáme účast jednoho až dvou zástupců za instituci, účast druhého zástupce je omezena kapacitou ubytování. Pro zástupce z každé školy je rezervován 1 pokoj (1 VŠ = 1 pokoj). Jedná se o různé typy pokojů (dvoulůžkové i jednolůžkové), v naprosté většině případů bude účast druhého zástupce možná v případě, že budou oba zástupci ubytovaní na jednom pokoji a v případě, že to umožní objednané kapacity hotelu. Druhou osobu za instituci v případě zájmu nahlaste prostřednictvím registračního formuláře, účast této druhé osoby ale bude potvrzena/schválena e-mailem ze strany DZS až po uzavření registrací. 

Program semináře začíná 4.6.2019 v 9:00 v Hotelu Kraskov, nicméně důrazně všem doporučujeme, aby na místo konání přijeli již 3.6. v podvečer, kdy bude zajištěn hromadný transport z Pardubic na místo konáníPřepokládáný čas odjezdu je v 17:30, místo srazu bude upřesněno. Ukončení semináře je naplánováno na 5. 6. kolem 16:00, následně bude zajištěn odvoz do Pardubic.

Pogram semináře bude dodatečně zveřejněn.

Registrace je možná do 19. 5. 2019.

Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

Místo konání:

Hotel Kraskov

Začátek akce: 3. 6. 2019 17:30

Konec akce: 5. 6. 2019 16:00

Kapacita: 60

Zpět na detail aktivity