Projekty mobility osob / Vysokoškolské vzdělávání

Vysokoškolské vzdělávání

Aktivita podporuje mezinárodní mobility vysokoškolských studentů a zaměstnanců. Cílem je podpořit profesionální rozvoj osob pracujících v oblasti vzdělávání a podpořit studenty v úsilí osvojit si schopnosti, které přispějí k jejich osobnímu rozvoji a zvýší jejich zaměstnatelnost.

Seminář pro schválené žadatele KA103 ve Výzvě 2019

Seminář pro schválené žadatele z Výzvy 2019 - KA1 mobilita mezi programovými zeměmi (KA103), vysokoškolské vzdělávání.

Seminář je určen pro zástupce veřejných vysokých škol.

Seminář se uskuteční v Třemošnici v Hotelu Kraskov https://www.hotelkraskov.cz/. Předpokládáme účast jednoho až dvou zástupců za instituci, účast druhého zástupce je omezena kapacitou ubytování. Pro zástupce z každé školy je rezervován 1 pokoj (1 VŠ = 1 pokoj). Jedná se o různé typy pokojů (dvoulůžkové i jednolůžkové), v naprosté většině případů bude účast druhého zástupce možná v případě, že budou oba zástupci ubytovaní na jednom pokoji a v případě, že to umožní objednané kapacity hotelu. Druhou osobu za instituci v případě zájmu nahlaste prostřednictvím registračního formuláře, účast této druhé osoby ale bude potvrzena/schválena e-mailem ze strany DZS až po uzavření registrací. 

Program semináře začíná 4.6.2019 v 9:00 v Hotelu Kraskov, nicméně důrazně všem doporučujeme, aby na místo konání přijeli již 3.6. v podvečer, kdy bude zajištěn hromadný transport z Pardubic na místo konáníPřepokládáný čas odjezdu je v 17:30, místo srazu bude upřesněno. Ukončení semináře je naplánováno na 5. 6. kolem 16:00, následně bude zajištěn odvoz do Pardubic.

Pogram semináře

Registrace je možná do 19. 5. 2019.

Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

Místo konání:

Hotel Kraskov

Začátek akce: 3. 6. 2019 17:30

Konec akce: 5. 6. 2019 16:00

Kapacita: 60

Zpět na detail aktivity