Projekty mobility osob / Vzdělávání dospělých

Vzdělávání dospělých

Projekty mobility v oblasti vzdělávání dospělých podporují mezinárodní mobility pracovníků organizací, které působí v této vzdělávací oblasti. Cílem je podpořit profesní rozvoj osob pracujících v oblasti vzdělávání absolvováním výukového pobytu, účastí na vzdělávacím kurzu, stínováním nebo stáží v zahraniční partnerské organizaci.

Informační webinář pro žadatele v novém programu (Výzva 2021)

Dům zahraniční spolupráce pořádá informační webinář k nové výzvě  (2021) k předkládání žádostí v rámci programu Erasmus+ vzdělávání dospělých.

Na webináři Vám představíme možnosti, jak se zapojit do programu Erasmus+ v rámci nové výzvy 2021 v sektoru vzdělávání dospělých.  Seznámíme Vás s novou podobou projektů mobilit a projektů partnerství, vysvětlíme Vám priority této výzvy, finanční pravidla projektů, postup pro předložení žádosti a kvalitativní kritéria hodnocení. 

Na předběžný program webináře se můžete podívat ZDE.

Na webinář se, prosíme, registrujte prostřednictvím registračního formuláře ZDE. Všem registrovaným účastníkům zašleme následně odkaz, prostřednictvím kterého se budou moci na webinář přihlásit. Webinář budeme nahrávat, celý záznam bude k dispozici i po jeho skončení. 

Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

Začátek akce: 20. 4. 2021 09:30

Konec akce: 20. 4. 2021 12:00

Zpět na detail aktivity