Projekty mobility osob / Vzdělávání dospělých

Vzdělávání dospělých

Projekty mobility v oblasti vzdělávání dospělých podporují mezinárodní mobility pracovníků organizací, které působí v této vzdělávací oblasti. Cílem je podpořit profesní rozvoj osob pracujících v oblasti vzdělávání absolvováním výukového pobytu, účastí na vzdělávacím kurzu, stínováním nebo stáží v zahraniční partnerské organizaci.

Konzultační den pro organizace realizující dvouleté projekty KA1 (Výzva 2018)

Dům zahraniční spolupráce pořádá konzultační den pro organizace realizující dvouleté projekty Mobility osob v sektoru vzdělávání dospělých schválených ve výzě 2018.

Obsahem konzultačního den bude sdílení zkušeností z realizace projektů, zhodnocení průběhu projektů, představení možností programu Erasmus+ v projektech spolupráce a konzultace k nástroji Mobility tool. Znovu si připomeneme finanční pravidla projektu a upozorníme na možné kontroly, se kterými se můžete setkat. Rádi si vyslechneme Vaše dosavadní zkušenosti s realizací projektu. Prostor bude vyhrazen i pro otázky a osobní konzultaci. 

Program konzultačního dne naleznete ZDE.

Cestovní náklady spojené s dopravu na tuto akci je možné uhradit z přiděleného grantu, konkrétně z nákladů na organizaci.

Na seminář se, prosíme, zaregistrujte prostřednictvím registračního formuláře níže nejpozději do 11.9. 2019.

 

Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

 

 

Místo konání:

Dům zahraniční spolupráce

Zasedací místnost Ametyst (1. patro)

Na Poříčí 1035/4

110 00 Praha 1

Začátek akce: 12. 9. 2019 13:00

Konec akce: 12. 9. 2019 15:30

Kapacita: 15

Zpět na detail aktivity