Projekty mobility osob / Vzdělávání dospělých

Vzdělávání dospělých

Projekty mobility v oblasti vzdělávání dospělých podporují mezinárodní mobility pracovníků organizací, které působí v této vzdělávací oblasti. Cílem je podpořit profesní rozvoj osob pracujících v oblasti vzdělávání absolvováním výukového pobytu, účastí na vzdělávacím kurzu, stínováním nebo stáží v zahraniční partnerské organizaci.

Webinář pro organizace žádající o akreditaci

Dům zahraniční spolupráce pořádá informační webinář pro předkladatele žádostí o akreditace v novém programu Erasmus v sektoru vzdělávání dospělých - Výzva 2021.

Na webináři Vám představíme možnosti, jak se zapojit do nového programu Erasmus jako akreditovaná organizace, případně jako koordinátor konsorcia organizací v sektoru vzdělávání dospělých.

Získání akreditace umožní organizacím zjednodušený postup při realizaci dlouhodobého rozvoje organizace a při získávní fiančních porstředků na realizaci mobilit do zahraničí. Vysvětlíme Vám podrobněji podobu akreditací, postup pro předkládání žádostí o akreditace, hodnoticí kritéria a také Standardy kvality, které musí organizace dodržovat. 

Na předběžný program webiáře se můžete podívat ZDE.

Na weminář se, prosíme, registrujte prostřednictvím registračního formuláře níže, abychom Vám mohli zaslat link, přes který se na webinář přihlásíte. Zároveň vám na uvedenou e-mailovou adresu následně zašleme prezentace a záznam z webináře. 

 

Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

Začátek akce: 23. 9. 2020 10:00

Konec akce: 23. 9. 2020 12:00

Zpět na detail aktivity