Informační kampaň Výzva 2018 – Partnerství škol

Publikováno: 2. 1. 2018

Dům zahraniční spolupráce pořádá informační semináře, webináře a konzultace pro budoucí žadatele o projekty Partnerství škol v rámci programu Erasmus+ školní vzdělávání - Klíčová akce 2 ve Výzvě 2018

Partnerství škol je novým typem projektu, který je určen výhradně školám a tomu je přizpůsobena i kratší a jednodušší žádost o grant. Zvýšená podpora bude také věnována různým typům mobilit učitelů a žáků. Celkový rozpočet přidělený v Evropě na tento typ projektů je 280 mil EUR.

 

ONLINE FORMULÁŘ ŽÁDOSTI pro Výzvu 2018 je k dispozici na tomto odkazu:

https://webgate.ec.europa.eu/web-eforms/ 

Pro zobrazení online formuláře žádosti (web-form) je třeba přihlásit se do online prostředí s účtem EU Login.

Technické instrukce k vyplňování žádosti se zobrazí po založení nové žádosti (přes tlačítko Apply) - projekty School Exchange Partnerships.

Povinnou přílohou žádosti je čestné prohlášení, které je součástí online formuláře.

Návodný překlad otázek žádosti naleznete ZDE. Vzorovou žádost v anglickém jazyce naleznete zde.

 

Termíny školení:

  • pátek 9. 2. 2018 od 10:00 do 13:00 – seminář k vyplňování a podávání žádosti. Seminář proběhne v budově DZS (Praha 1). REGISTRACE UZAVŘENA.
  • středa 14. 2. 2018 od 15:00 do 17:00 - webinář (online seminář) k vyplňování a podávání žádosti. REGISTRACE UZAVŘENA.

 

Oprávnění žadatelé v rámci projektů Partnerství škol si mohou požádat o zaslání nahrávky webináře se základními informacemi a s informacemi k vyplňování projektové žádosti (až bude k dispozici). V případě Vašeho zájmu o tyto nahrávky pište e-mail na adresu ivana.lukasova@dzs.cz.

 

Od 8. února 2018 až do termínu podání žádostí KA2 (21. 3. 2018) budou pravidelně probíhat online konzultace - každý čtvrtek od 15:00 do 17:00. Odkaz na online konzultace je zveřejněn v sekci Novinky.