Informační kampaň Výzva 2019 – Partnerství škol

Publikováno: 7. 11. 2018

Dům zahraniční spolupráce pořádá informační semináře, webináře a konzultace pro budoucí žadatele o Partnerství škol v rámci programu Erasmus+ školní vzdělávání ve Výzvě 2019.

Cílem seminářů a webinářů je seznámit žadatele s veškerými důležitými informacemi spojenými s obsahem projektu – tedy jak by měl projekt vypadat, co by měl obsahovat, jaké aktivity a mobility je možné realizovat a na co si při plánování projektů dát pozor.

Pro Výzvu 2019 jsou v současné chvíli plánována tato školení:

Prezenční semináře v Domě zahraniční spolupráce (Na Poříčí 1035/4, Praha 1):

  • 22. 11. 2018  - Informační seminář pro nové žadatele – registrace uzavřena. V případě zájmu kontaktujte Pavlu Novákovou(pavla.novakova@dzs.cz).
  • 26. 11. 2018 - Informační seminář pro zkušené žadatele v kombinaci se seminářem pro žadatele o Projekty mobility osob ve školním vzdělávání – registrace uzavřena. V případě zájmu kontaktujte Pavlínu Toporskou (pavlina.toporska@dzs.cz)
  • 9. 1. 2019 - Seminář zaměřený na vyplňování projektové žádosti – předběžný termín (bude upřesněno v návaznosti na zpřístupnění online žádosti)
  • 22. 1. 2019 - Seminář zaměřený na vyplňování projektové žádosti – předběžný termín (bude upřesněno v návaznosti na zpřístupnění online žádosti)

Online webináře:

  • 27. 11. 2018 - Informační webinář pro nové žadatele – registrace zde. Registrace uzavřena.
  • 13. 12. 2018 - Webinář zaměřený na vyplňování projektové žádosti – termín zrušen, využijte prosím některý z ostatních termínů.
  • 6. 2. 2019 - Webinář zaměřený na vyplňování projektové žádosti – předběžný termín (bude upřesněno v návaznosti na zpřístupnění online žádosti)

Od 27. února 2019 až do termínu podání žádostí KA2 (21. 3. 2019) budou také každou středu od 14:00 do 16:00 probíhat on-line konzultace. Cílem těchto konzultací je poradit žadatelům o grant s případnými dotazy a problémy, na které narazí v průběhu přípravy žádostí. 

Na tyto konzultace není nutné se registrovat. Přihlásit se do online prostředí můžete kdykoli v průběhu daných dvou hodin. Odkaz pro připojení na on-line konzultace bude zveřejněn v lednu 2019 na této stránce.

 

Online žádost zde: https://webgate.ec.europa.eu/erasmus-applications/ - sekce Opportunities - School Education a následně:

     - Partnerství škol: School Exchange Partnerships (KA229)

Po kliknutí na "Apply" se otevře formulář žádosti. Při opakovaném přihlášení je potřeba kliknout na záložku "My Application" a zde se zobrazí rozpracované žádosti. 

 

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte Ing. Pavlu Novákovou (pavla.novakova@dzs.cz).