Informační kampaň Výzva 2019 – Partnerství škol

Publikováno: 7. 11. 2018

Dům zahraniční spolupráce pořádá informační semináře, webináře a konzultace pro budoucí žadatele o Partnerství škol v rámci programu Erasmus+ školní vzdělávání ve Výzvě 2019.

Cílem seminářů a webinářů je seznámit žadatele s veškerými důležitými informacemi spojenými s obsahem projektu – tedy jak by měl projekt vypadat, co by měl obsahovat, jaké aktivity a mobility je možné realizovat a na co si při plánování projektů dát pozor.

Pro Výzvu 2019 již nejsou plánovaná žádná další prezenční školení. 

Instituce oprávněné žádat o grant v rámci projektů Partnerství škol mohou požádat o zaslání nahrávky webináře, která obsahuje základní informace o tomto typu projektů a také nahrávky webináře týkající se vyplňování projektové žádosti. V případě Vašeho zájmu o tuto nahrávku pište prosím na adresu pavla.novakova@dzs.czDo e-mailu vždy uveďte také název Vaší školy.

 

Od 27. února 2019 až do termínu podání žádostí KA2 (21. 3. 2019) budou také každou středu od 14:00 do 16:00 probíhat on-line konzultace. Cílem těchto konzultací je poradit žadatelům o grant s případnými dotazy a problémy, na které narazí v průběhu přípravy žádostí. 

Na tyto konzultace není nutné se registrovat. Přihlásit se do online prostředí můžete kdykoli v průběhu daných dvou hodin.

Pro přístup do on-line konzultací prosím klikněte na odkaz: https://eun2.adobeconnect.com/online_konzultace/.

 

Online žádost zde: https://webgate.ec.europa.eu/erasmus-applications/ - sekce Opportunities - School Education a následně:

     - Partnerství škol: School Exchange Partnerships (KA229)

Po kliknutí na "Apply" se otevře formulář žádosti. Při opakovaném přihlášení je potřeba kliknout na záložku "My Application" a zde se zobrazí rozpracované žádosti. 

 

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte Ing. Pavlu Novákovou (pavla.novakova@dzs.cz).