Informační kampaň Výzva 2019 - Strategická partnerství různých institucí s tématem školního vzdělávání

Publikováno: 6. 11. 2018

Dům zahraniční spolupráce pořádá informační semináře, webináře a konzultace pro budoucí žadatele o Strategická partnerství různých institucí s tématem školního vzdělávání v rámci programu Erasmus+ školní vzdělávání ve Výzvě 2019.

Cílem seminářů a webinářů je seznámit žadatele s veškerými důležitými informacemi spojenými s obsahem projektu – tedy jak by měl projekt vypadat, co by měl obsahovat, jaké aktivity a mobility je možné realizovat a na co si při plánování projektů dát pozor.

 

POZOR ZMĚNA

Od Výzvy 2019 se již nepodává žádost o grant prostřednictvím tzv. interaktivního PDF, ale prostřednictvím online žádosti, tzv. eForm (více viz níže).

 

Pro Výzvu 2019 jsou v současné chvíli plánována tato školení:

23. 1. 2019 Webinář zaměřený na vyplňování projektové žádosti – registrace uzvařena. V případě zájmu, piště na adresu lucie.munchova@dzs.cz.

 

Od 27. února 2019 až do termínu podání žádostí KA2 (20. 3. 2019) budou také každou středu od 14:00 do 16:00 probíhat on-line konzultace. Cílem těchto konzultací je poradit žadatelům o grant s případnými dotazy a problémy, na které narazí v průběhu přípravy žádostí. 

Na tyto konzultace není nutné se registrovat. Přihlásit se do online prostředí můžete kdykoli v průběhu daných dvou hodin. 

Pro přístup do on-line konzultací prosím klikněte na odkaz: https://eun2.adobeconnect.com/online_konzultace/.

 

Online žádost zde: https://webgate.ec.europa.eu/erasmus-applications/ - sekce Opportunities - School Education a následně:

         - Partnerství různých institucí v oblasti školního vzdělávání: Strategic Partnerships for School Education (KA201)

Po kliknutí na "Apply" se otevře formulář žádosti. Při opakovaném přihlášení je potřeba kliknout na záložku "My Application" a zde se zobrazí rozpracované žádosti. 

 

V případě jakýchkoli dotazů se obracejte na Mgr. Lucii Münchovou (lucie.munchova@dzs.cz).