Projekty spolupráce / Školní vzdělávání (MŠ, ZŠ, SŠ)

Školní vzdělávání (MŠ, ZŠ, SŠ)

Mateřské, základní a střední školy mohou v rámci Klíčové akce 2 (KA2) pro školský sektor získávat granty pro realizaci strategických partnerství. Do těchto partnerství mohou nově vstupovat i další organizace navázané na školní vzdělávání, zachována zůstává i specifická podoba projektů regionální spolupráce.

Webinář k vyplňování DÍLČÍ ZPRÁVY pro projekty z Výzvy 2019

Dům zahraniční spolupráce pořádá webinář (online seminář) k vyplnění dílčí zprávy dvouletých projektů Partnerství škol, kterým byl schválen grant v rámci programu Erasmus+ školní vzdělávání, Klíčová akce 2 ve výzvě 2019.

Školení proběhne v pondělí 31. 8. 2020 od 13:00 do 15:00.

Upozorňujeme, že se nejedná o prezenční seminář, ale o online webinář. Pro připojení budete potřebovat pouze počítač s přístupem k internetu a funkční reproduktory či sluchátka.

Kapacita webináře je omezena, z každé školy se může zúčastnit maximálně jedna osoba (tzn. na webinář je možné se připojit pouze z jednoho počítače).

Registrace bude probíhat do naplnění kapacity webináře a bude uzavřena nejpozději ve čtvrtek 27. 8. 2020, registrovat na webinář se můžete ve formuláři níže na této stránce.

Nejpozději v den konání webináře bude všem registrovaným účastníkům zaslán přímý odkaz na prostředí, ve kterém bude webinář probíhat.

Registrací berete na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

V případě jakýchkoli problémů s registrací se prosím obraťte na Pavlu Novákovou (pavla.novakova@dzs.cz) nebo Lucii Münchovou (lucie.munchova@dzs.cz).

Začátek akce: 31. 8. 2020 13:00

Konec akce: 31. 8. 2020 15:00

Kapacita: 95

Zpět na detail aktivity