Projekty spolupráce / Vzdělávání dospělých

Vzdělávání dospělých

Klíčová akce 2 (KA2) pro oblast vzdělávání dospělých je určena všem organizacím aktivním v dané vzdělávací oblasti, a to jakoukoliv formou a intenzitou (např. neziskové organizace, jazykové školy, poradenská centra, kulturní centra, knihovny, muzea a další). Záměrem projektů spolupráce  je vytváření, testování a zavádění inovativních metod ve vzdělávání dospělých a šíření příkladů dobré praxe.

Informační webinář pro žadatele v novém programu (Výzva 2021)

Dům zahraniční spolupráce pořádá informační webinář k nové výzvě  (2021) k předkládání žádostí v rámci programu Erasmus+ vzdělávání dospělých.

Na webináři Vám představíme možnosti, jak se zapojit do programu Erasmus+ v rámci nové výzvy 2021 v sektoru vzdělávání dospělých.  Seznámíme Vás s novou podobou projektů mobilit a projektů partnerství, vysvětlíme Vám priority této výzvy, finanční pravidla projektů, postup pro předložení žádosti a kvalitativní kritéria hodnocení. 

Na předběžný program webináře se můžete podívat ZDE.

Na webinář se, prosíme, registrujte prostřednictvím registračního formuláře níže. Všem registrovaným účastníkům zašleme následně odkaz, prostřednictvím kterého se budou moci na webinář přihlásit. Webinář budeme nahrávat, celý záznam bude k dispozici i po jeho skončení. 

Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

Začátek akce: 20. 4. 2021 09:30

Konec akce: 20. 4. 2021 12:00

Zpět na detail aktivity