Sítě a centralizované aktivity / Centralizované aktivity

Centralizované aktivity

Část programu Erasmus+ spravuje přímo Výkonná agentura pro vzdělávání, kulturu a audiovizuální oblast (EACEA), výkonný orgán Evropské komise se sídlem v Bruselu. Pod EACEA spadají některé aktivity ve všech třech Klíčových akcích programu Erasmus+. Tyto aktivity jsou označovány jako tzv. centralizované.

Online informační seminář k dvojitým diplomům

Dům zahraniční spolupráce ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a Francouzským institutem v Praze uspořádal online informační seminář k dvojitým diplomům.

For English, please see the enclosed programme.

Během informačního semináře byly představeny programy dvojitých diplomů z různých pohledů doplněné o sdílení zkušeností s realizací.

 program_double degree_03b (1).jpg

Online informační seminář proběhl v aplikaci Microsoft Teams. Prezentace ze semináře, videozáznam i otázky a odpovědi jsou k dispozici zde.

Pokud plánujete zavést nový program double degree, můžete dále také kontaktovat zástupce Francouzského institutu v Praze a požádat o dotaci podobnou žádosti o dotaci na stávající double degree program, která byla představena během semináře.

V případě dotazů prosím kontaktujte Mgr. Barboru Nájemníkovou barbora.najemnikova@dzs.cz.

Registrace je uzavřena.

Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

Začátek akce: 21. 5. 2020 13:00

Konec akce: 21. 5. 2020 15:30

Ke stažení

program_double degree_03b (1).pdf PDF 14.05.2020 230342 B

Zpět na detail aktivity